Президент України чи загроза національним інтересам!?

22nd Ноябрь 2013 | Категории: Мое мнение

В.Ф. Янукович — Президент України чи загроза національним інтересам!?

Кінець мрій про краще!

Після нещодавніх подій в уряді виникло резонне питання, а на чию користь діє в цей час Президент України, «гарант» незалежності і процвітання держави?

Чи не давав Президент присягу перед народом, в якій зазначав зокрема пункти, які тепер порушив?

Ось до відома усіх, хто не зовсім точно пам’ятає, як і я, текст присяги:

Я, (ім’я та прізвище), волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов’язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі.

І тут виникло вищезгадане питання, благо якої Вітчизни Янукович відстоює??? В інтересах яких співвітчизників діє «гарант державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина» [Ст. 102 Конституції України]
А може час розглянути діяння «Гаранта» як протидіяння процвітанню країни, як загрозу національним інтересам та нації в цілому?

Адже перед прийняттям такого важливого для всієї країни рішення Президент зобов’язаний прислухатись до волі народу, до бажання країни яка його встановила на цей пост.

Хіба що, вертаючись до теми виборів, і питання: яким чином В.Ф.Янукович попав на найвищу посаду, відпадає й питання «кому служить і чию волю виконує!?»

Але ж якийсь час тому навіть олігархічні верстви населення України висловили думку про бажання Євроінтеграції, а відтак виникає сумнів внутрішнього рішення про відкладення «Єврокроків», і повстає думка суто проросійська. Інакше кажучи «Путінізм» захопив країну так сильно, що всі змушені відмовитись від мрій і надій на краще майбутнє, і, знову, схиливши голову, посміхатися безглуздому правлінню шахраїв та корупціонерів.

Пригадується багато діячів, які за давніх часів перших кроків незалежності боролися за майбутнє процвітання України, а проживши цілий вік ми так і стоїмо на місці, чи правильніше казати «стоїмо і далі на колінах»!

Таке питання до усіх, який пункт ви вибираєте? Відповіді у коментарях

Стаття 108 Конституції України:
Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:
1) відставки;
2) неможливості виконувати свої повноваження за станом здоров’я;
3) усунення з поста в порядку імпічменту;
4) смерті.

Пока комментариев нет.

WP-SpamFree by Pole Position Marketing