Війна очами сліпого

15th Июнь 2017 | Категории: Мое мнение

Десь пишуть про нові ракети, десь про новий одяг чи сухпаї, але частіше за все читаю жорстку статистику про добові втрати серед українських військових, як не один загинув то троє… І ніби всувають всім що добрі новини є бо КБ «Луч» знову щось придумав, «Маяк» щось скрутив чи на Львівському зійшло з конвеєру 5 новеньких (відновлених)… але… але… То все я б назвав «сцяти на палаючу скирту сіна».
Поки в країні не з’явиться сучасна 100% працююча система ППО (ПротиПовітряноїОборони) нам немає чому тішитись. Тим більше, якщо насправді пуйло вирішить «піти далі». Бо зараз, то все «ігри олігархів» і не більше. Неможна воювати, неможна літати, неможна стріляти, тільки вмирати і «висловлювати стурбованість».

Чи хтось замислювався як швидко можна загарбати країну за допомогою літаків та міжконтинентальних балістичних ракет?! Це набагато швидше, ніж танки, Гради, тощо. Згадайте бомбардування в Афгані, Іраку чи Грузії, чи то РФ, чи то США лізе, скрізь бомбардування (або одна «мати всіх бомб») одразу вирішує справу на користь того, хто має чим літати.

Задумуючись над цим, тішить що над Україною ще не «літають», але питання чи то гарантовано. Чи є в країні реально діюча боєздатна система ППО, здатна охопити всю країну та захистити від літаків, ракет різного типу і радіусу дії та іншого повітряного ворожого злому?

Дайте знати коли Україна почне лякати своїм військовим розвитком та арсеналом, тоді стане спокійніше на душі і в країні.

Пока комментариев нет.

WP-SpamFree by Pole Position Marketing