ЄС vs РФ

22nd Ноябрь 2013 | Категории: Мое мнение, Реалии жизни

У просторі Інтернету та соціальних мережах зокрема зараз проходять жваві дискусії на тему вибору України та вибору Президента. ЄС чи РФ?! Деякі з опонентів вважають, що Росія це гарний спосіб вижити для України і гарна перспектива на майбутнє.

Отож хтілося б пару аргументів висловити на цю тему.

— Чомусь я сам, маючи непогану посаду і стабільний заробок вирішив виїхати до Європи, навіть не дивлячись на перспективи кар’єри тощо.

— Чомусь всі ті українці, що побували в Європі, мають дуже велике бажання попасти туди ще хоча б раз, але далеко не всі хто був в Росії мають таке бажання туди повернутись.

— Чомусь все більша кількість людей вибирають освіту і працю за кордоном, і це у 99% не РФ, а саме Європа.

— Чомусь практично всі діти та родини олігархів України, та й Росії, навчаються та потім купують нерухомість у Європі та проживають там.

— Чомусь всі, хто повернувся в Україну з Європи, ставлять її в приклад, і культурою населення, і рівнем чистоти, і станом (наявністю) доріг і автострад, і вищим рівнем обслуговування, нижчими чергами, відсутністю хабарів, швидкістю вирішення бюрократичних справ… цей список можна продовжувати нескінченно! Навіть Білорусія ставиться в приклад, але не чув щоб у приклад ставили Росію.

— Чомусь при рівні доходів значно вищому ніж в Україні чи Росії ціни в Європі не вищі від наших на декілька порядків, або кажучи навпаки, ми, маючи ціни європейського рівня маємо мізерну оплату праці і при цьому хабарництво і корупцію на кожному кроці.

Ці «Чомусь» можна теж писати ще довго, жодна людина при здоровому глузді не вибере Росію перспективі Європи, але то і так розуміють усі. Добре розуміє це і Кремль. Але в нас прийнято тримати силою, от і живемо як в казармі.

Пока комментариев нет.

WP-SpamFree by Pole Position Marketing