Заробити 20% в місяць

27th Май 2016 | Категории: Новости

Привіт усім!)))

Хочу поділитись інформацією, яка декого з вас може зацікавити. Мова піде про можливість заробити 20% в місяць від суми вашого вкладу! Можна скептично в це не вірити або перевірити самому, але я сам так заробляю вже місяць. Не багато часу але я знаю багато людей що вже ввійшли в цей заробіток.

Для того, щоб упевнитись самому ви можете зареєструватись на сайті, але не вводити туди гроші, просто отримаєте можливість на власні очі подивитись на те що вам пропонується.

Всі ж, хто захоче ввести гроші і почати отримувати щоденний заробіток зможуть консультуватись зі мною та отримають мою підтримку на першій стадії, коли ще не все знайоме і виникають питання різного роду (для цього перейдіть на сторінку за пиосиланням, що бачите нижче)

Мова йде про сайт нової кріптовалюти E-Dinar

Отже, що саме тут робити і як це працює в простому варіанті.

Сайт генерує кріптовалюту E-Dinar (EDR), яка станом на сьогодні випускається по курсу приблизно рівному 1 EDR = $1 USD. Найпростішим способом є просто купити ці Е-Дінари за допомогою широкого вибору Платіжних систем або просто з рахунку в банку. Наприклад, я маю рахунок в ПриватБанку і всі операції провожу через Приват24, але там є і інші банки. Купувати кріптовалюту можна на Р2Р Біржі, яка знаходиться прямо там на сайті. Ви просто купуєте ЕДРи і кожного дня отримуєте відсотки від системи. 20% в місяць від суми вашого вкладу, а до того відсотки що вже прийшли також працюють на вас.

Ще одним способом заробітку при знанні ринку, наявності різних рахунків і невеликому досвіді «спікуляцій» можна спробувати торгувати на біржі, продаючи та купляючи по вигідному для вас курсу. Але це для бажаючих «накрутити додаткові гроші».

Як приклад на день вчорашній я купляв 1EDR за 23,8₴ (тиждень тому за 22,3₴), сьогодні по 24₴. Але якщо продавати EDR за $$$USD Платіжних систем, то, в більшості випадків, ціна буде один до одного, тобто 1 EDR за 1$ у системі. Декілька таких платіжних систем я можу запропонувати вам до користування. Я пропоную тільки надійні Платіжні системи яким я довіряю.

Perfect Money USD
PayPal USD (нажаль поки що в Україні має обмеження на виплату грошей)
WebMoney USD (є можливість виводити гривні прямо на рахунки в українських банках)
Payza USD

Порада:
При реєстрації вписувати правдиві данні, бо потім можуть виникнути проблеми якщо захочеться таки заробляти і виводити гроші, а для підтвердження вашою особи ви не зможете нічого надати бо вона вигадана(((

Пока комментариев нет.

WP-SpamFree by Pole Position Marketing